L-TAG to karabiny LASER TAG z precyzyjną wiązką podczerwieni (bezpieczne diody LED). Jedyne w Polsce karabiny LASER TAG o autentycznym, militarnym designie. Tak jak w prawdziwej broni, działa w nich selektor ognia i dźwignia przeładowania. L-TAGI pozwalają na prawdziwe militarne doznania i gry typu LARP na terenie zamkniętym i otwartym.

To niemalże gra komputerowa na żywo – spróbuj sam!

Dlaczego są tak wyjątkowe?

  • Możesz trafić przeciwnika z odległości 150 metrów w słońcu i aż 300 metrów nocą*;
  • Osiągasz nawet 100% trafność, dzięki opaskom na głowę z 3 czujnikami;
  • Tylko u nas – prawdziwe przeładowanie i selektor trybu ognia;
  • Masz pełną kontrolę nad swoim karabinem i wynikami, dzięki wbudowanemu wyświetlaczowi LCD;
  • Zyskujesz wygodę, dzięki szczegółowym wynikom i statystykom gry do sprawdzenia na komputerze!
I – IDEALNA GRA DLA CAŁEJ RODZINY

Dzięki wysokiemu poziomowi bezpieczeństwa, gra L-TAGAMI nadaje się dla graczy już od 6 roku życia, a nawet kobiet w ciąży.

II – Oszczędność pieniędzy

Nie musisz kupować drogich kulek z farbą; karabiny L-TAG to nieograniczona amunicja; ponadto, rozliczasz się za czas gry lub wypożyczenia, a nie za ilość kulek.

III – BEZPIECZEŃSTWO

Nasze karabiny wysyłają bezpieczne sygnały w podczerwieni (diody LED IR) zamiast kulek, więc po trafieniu nikomu nie stanie się krzywda.

IV – WYGODA

Brak konieczności mycia się po rozgrywce; możliwość gry w hali i na otwartym polu; brak brudzących kulek z farbą niszczących drogie mundury podczas odgrywania gier typu LARP.

V – HIGIENA

Brak konieczności zakładania przepoconego kombinezonu i maski po innych graczach; opaski są prane po każdej rozgrywce.

VI – BRAK PARUJĄCYCH MASEK I OKULARÓW

L-TAGI wysyłają bezpieczne strzały, które nie szkodzą oczom, więc nie musisz nosić denerwujących ochraniaczy twarzy, jak w innych grach outdoorowych.

VII – DŁUŻSZA GRA

Inaczej niż w pozostałych grach walki, gdzie już po jednym trafieniu musisz zejść z pola, w przypadku L-TAGÓW możesz być trafiony wiele razy, zanim zostaniesz „zabity”.

VIII – WYSOKA PRECYZJA STRZAŁÓW

Efekt „sniper”, czyli precyzyjna wiązka lasera o idealnej celności i duży, regulowany ustawieniami zasięg strzału, od 20 aż do 300 metrów!

IX – EMOCJONUJĄCE DODATKI

Możliwość włączenia do gry elektronicznych granatów, flag, apteczek, bomb i miejsc odrodzenia (respawn) oraz innych gameboxów, w zależności od scenariusza gry.

X- REALISTYCZNE EFEKTY DZWIĘKOWE

30 odgłosów symulujących realistyczne wystrzały, przeładowania broni oraz inne elementy gry; do wyboru dźwięki militarne, science-fiction i tryb “sniper”.

XI – PEŁNA KONTROLA GRY

Regulowana ilość amunicji, żyć, czasu i trybu gry oraz mocy i zasięgu strzałów (stopniowanie obrażeń); ekran LCD na karabinie informuje o częściowych wynikach rozgrywki.

XII – BRAK MOŻLIWOŚCI OSZUSTWA

Brak konieczności angażowania sędziów do gry dzięki cyfrowemu naliczaniu punktów i automatycznemu blokowaniu broni w chwili „zabicia”.