fbpx

Zdobądź najlepsze zniżki zapisując się do newslettera!

NASZA OFERTA

W dobie komputerów i rosnącej popularności e-sportu, chcemy odciągnąć dzieci i dorosłych od komputerów oraz tworzyć jak najciekawsze formy rekreacji.
Poprzez swoją innowacyjność, nasze propozycje zaciekawią i zapadną w pamięć wszystkim uczestnikom . Gry wymagają współpracy w grupie co tworzy doskonały grunt do integracji oraz rozwoju twórczego myślenia.

L-TAG

Laserowy Paintball

L-TAG to karabiny LASER TAG z precyzyjną wiązką podczerwieni (bezpieczne diody LED). Jedyne w Polsce karabiny LASER TAG o autentycznym, militarnym designie. Tak jak w prawdziwej broni, działa w nich selektor ognia i dźwignia przeładowania. L-TAGI pozwalają na prawdziwe militarne doznania i gry typu LARP na terenie zamkniętym i otwartym.

To niemalże gra komputerowa na żywo – spróbuj sam!

ARCHERY TAG

Walki Łuczników

Archery Tag to nowość na Polskim rynku!  Jest to to dynamiczna gra drużynowa- w pełni mobilna i bezpieczna. To nowy sport inspirowany profesjonalnym łucznictwem, w którym tradycyjne strzały zostały zastąpione strzałami z miękko zakończonymi końcówkami. Zasady gry łączą elementy gry w dwa ognie, paintball oraz łucznictwa tradycyjnego. Zabawa idealna dla dorosłych i dzieci!

Archery Tag daje nam szanse do doświadczenia zupełnie nowych emocji i przeżyć.

Obudź w sobie instynkt łucznika i przetestuj swój refleks razem z nami!